Douma Staal Fisher Edelstaal Ifksshop.nl Van der Let & Partners Identity Friesland Post
De IFKS vloot 2016
Naam
Thuishaven
Schipper
Teken
Lengte
Breedte
Klasse
De Zes Gebroeders Makkum Klaas Kuperus 20,47 3,69 A-klasse
De Eenvoud Harlingen Remy de Boer 19,26 3,64 A-klasse
Drie Gebroeders Gorredijk Arend Wisse de Boer 20,18 3,54 A-klasse
Eelkje II Heeg Jeroen de Vos 19,97 3,53 A-klasse
Emanuel Lemmer Merijn Olsthoorn 20,13 3,78 A-klasse
Grutte Pier Jorwert Lucas Bouma 19,80 4,04 A-klasse
Hoop op Zegen (PdK) Heerenveen Paul de Koe 19,925 3,44 A-klasse
It Doarp Eastermar Eastermar Geale Tadema 19,69 3,82 A-klasse
It Swarte Wief de Tynje Jaap Hofstee 20,155 3,84 A-klasse
Jonge Jasper Franeker Froukje Osinga 19,97 3,57 A-klasse
Jonge Rein Wytgaard Erik Jonker 20,15 3,65 A-klasse
Lytse Lies Gaastmeer Ton Brundel 18,83 3,51 A-klasse
Raerder Roek Raerd Michiel Kalsbeek 20,52 3,595 A-klasse
Striidber IJlst Siebo Zijsling 20,52 3,84 A-klasse
Ut en Thús Sneek Floriaan Zwart 19,90 3,71 A-klasse
Wylde Wytse Rotterdam Sikke Heerschop 20,15 3,84 A-klasse
Eemlander Eemnes Bernd de Cneudt 17,06 3,43 a-klein
It Abbegeaster Skûtsje Abbega Henk Frankena 17,08 3,46 a-klein
Avontuur Heeg Age Bandstra 16,97 3,48 a-klein
De Tiid sil't leare Amsterdam Harm van der Weiden 17,10 3,34 a-klein
Doeke van Martena Drachten Riemer de Graaf 14,96 3,43 a-klein
Engelina Smeltekop Earnewâld Pieter Jilles Tjoelker 17,02 3,47 a-klein
Hoop Doet Leven Nij Beets Koos van Drunen 17,10 3,50 a-klein
Hoop op Welvaart Sneek Rutger Boonstra 16,98 3,55 a-klein
Hoop op Zegen (CvdB) Leeuwarden Chris van den Berg 15,45 3,42 a-klein
Lytse Earnewâldster Earnewâld Sjoerd Kleinhuis 16,58 3,44 a-klein
Nieuwe Zorg Earnewâld André Wiersma 17,09 3,35 a-klein
Nooit Volmaakt (JvdVjr) Lemmer Jochem van der Vaart jr 16,86 3,42 a-klein
Stad Harlingen Harlingen Sikke Tichelaar 17,09 3,57 a-klein
Swanneblom Earnewâld Johan Dankert 16,81 3,53 a-klein
Twa Famkes Drachten Pieter Jansma 16,17 3,47 a-klein
Welvaart Elahuizen Tsjibbe van der Veer 17,09 3,58 a-klein
Redbad Workum Wietse Bandstra 20,18 3,65 B-klasse
De Lege Wâlden Terherne Jehanne Prins 20,03 4,01 B-klasse
De Verandering Boornbergum Sint Bekkema 20,54 3,53 B-klasse
De Yde Mantgum Noortje Goedhart 20,61 3,575 B-klasse
Frisia Lemmer Robert de Jong 20,56 3,68 B-klasse
Gerrit Ynze Koufurderrige Ulbe Zwaga 20,00 3,50 B-klasse
Goede Verwachting (WdV) Sloten Walter de Vries 19,915 3,96 B-klasse
Lonneke Stavoren Jilles Bandstra 19,99 3,53 B-klasse
Nooit Volmaakt (CR) Hindeloopen Cees Riezebos 19,24 3,60 B-klasse
Opsjitter Langweer Willem Ulbesz Zwaga 19,68 3,56 B-klasse
Ora et Labora Heeg Sietse Broersma 19,93 3,53 B-klasse
Oude Zeug Sloten Koos Lamme 19,85 4,05 B-klasse
Twee Gebroeders Top & Twel Jan Overwijk 20,59 3,55 B-klasse
Verwisseling Yndyk Bas Krom 19,99 3,62 B-klasse
Zeldenrust Sneek Arnold Veenema 19,96 3,622 B-klasse
Woeste Ånne De Meern Wytse Heerschop 20,12 3,64 B-klasse
Dageraad Gaastmeer Rein Wiebe Leenstra 19,99 3,62 C-klasse
Ale Heeg Ron Syperda 20,58 3,62 C-klasse
De Jonge Jan Warten Fonger Talsma 19,93 3,58 C-klasse
Galamadammen Galamadammen Simon van der Lingen 19,40 3,60 C-klasse
Gerrit de Vries Sneek Gerrit de Vries 20,07 3,59 C-klasse
Goede Verwachting (BvdV) Lemmer Bouke van der Vaart 19,16 3,73 C-klasse
Grytsje Obes Koudum Arjen de Jong 20,62 3,65 C-klasse
Harmonie Bolsward Floris Bottema 18,97 3,47 C-klasse
Oant Moarn Galamadammen Alisa Stekelenburg 19,01 3,645 C-klasse
Singelier Stavoren Daan van der Meer 20,59 3,85 C-klasse
Sinnekening Leeuwarden Jan van der Veen 20,03 3,657 C-klasse
Ulbe Zwaga Sloten Kees Hermsen 19,99 3,86 C-klasse
Ut 'e Striid Galamadammen Gerrit Huisman 20,15 3,58 C-klasse
Wâldwiif Kootstertille Tim Roosgeurius 20,25 3,52 C-klasse
Stêd Dockum Dokkum Jelmer Bloembergen 20,06 4,03 C-klasse

Bron: Schipper c.q. meting IFKS.