Douma Staal Fisher Edelstaal Ifksshop.nl Van der Let & Partners Identity Friesland Post

Even voorstellen: Irma Lok

IRMA LOK

In onze ledenvergadering van 16 December as stellen wij voor om Irma Lok als bestuurslid te kiezen.

Björn Sinnema lukt het niet langer om zijn drukke werkzaamheden te combineren met zijn bestuurslidmaatschap van de IFKS. Hij deed dit met betrokkenheid en grote inzet. Wij zijn hem daarvoor erkentelijk. Hij kan en wil nog wel werkzaamheden voor onze vereniging doen, maar niet langer als bestuurslid.

Ons bestuur is verheugd dat Irma Lok bereid is om ons bestuur te komen versterken. Zij wordt ons bestuurslid die zich vooral met communicatie en media bezig zal houden. Zij heeft daar ervaring mee. Zij is opgegroeid met skûtsjesilen. Haar vader was jarenlang bemanningslid op het SKS skûtsje van “Waldsein”. Bij Omrop Fryslan deed haar vader verslag van het IFKS skûtsjesilen. Zelf was zij ook betrokken bij het SKS skûtsje van “Earnewâld”. Irma is 41 jaar heeft twee kinderen en woont in Lemmer.

Gepubliceerd: dinsdag 12 december 2017

Overige nieuwsberichten